قیمت دستگاه بنر

قیمت دستگاه بنر و بیان کردن هزینه آن ها به چند مرحله اعم از موارد اجرایی و تصمیم گیری به نسبت موارد فنی دیگر بستگی دارد که در ادامه به آن می پردازیم. مدل دستگاه و امکاناتی که از آن می خواهید از مهم ترین مراحل تصمیم گیری است و بر قیمت دستگاه بنر بسیار موثر می باشد. اصولا یک دستگاه بنر با سرعت و قدرت بالاو برای یک شهر کوچک مناسب نمی باشد. همچنین یک دستگاه با هد زار برای جمعیت شهر بزرگ انتخاب درستی نیست .

عوامل موثر بر قیمت دستگاه بنر

با بیان میزان مصرف کاربردی از قیمت دستگاه بنر پس از چندین کاندید انتخاب صورت می گیرد. که این مورد گام بعدی از فاکتور های مورد توجه قیمت دستگاه بنر است.

به این نکته توجه فرمایید که فروشندگان اصولا دستگاه هایی که در انبار خود موجود می باشد را آگاهی بهتری نسبت به آن دارند.

قیمت دستگاه بنر به قیمت روز فروخته می شود نه نسبت به قیمت اصلی و حتی خدمات پس از فروش حرفه ای دستگاه . پس از اینکه به یک مشخصات کلی برای خرید دستگاه بنر رسیدید و مشخص شد دقیقا از دستگاه چه انتظاراتی دارید باید چند بار نیز با شرکت هایی که وارد کننده ی دستگاه می باشند صحبت کنید.

  • برای این منظور یاسد بدانید چه شرکتهایی این دستگاه را وارد و عرضه می کنند ؟
  • پشتیبانی و گارانتی دستگاه را متقبل می شوند؟
  • چند سال در این زمینه فعالیت دارند ؟ با چاپخانه هایی کار کردند و میزان فروش آن ها در حال حاضر چفدر می باشد؟
  • بررسی میزان رضایت مشتری های قبلی بسیار مورد توجه قرار می گیرد. این که بدانیم علت نارضایتی مشتریان قبلی در چه مورد است و موارد آموزشی و مشتری مداری انها چگونه است که ما توانیم از مراحل خدمات پس از فروش انها استفاده ی لازم را به عمل بیاوریم.
  • پیرو این موارد آیا شامل متریال های آموزشی و متریال های دستگاه می باشند؟
  • آیا در روز های تعطیل تماس های شما را پاسخگو می باشند؟
  • بی شک یک دستگاه خوب و با کیفیت بدون داشتن خدمات پس از فروش فایده ای ندارد.زیرا در هر حال دستگاه مد نظر با با مشکلاتی روبرو می شود.
حتما بخوانید :   نکات کار کردن با دستگاه چاپ بنر قسمت اول

انتخاب درست یک دستگاه بنر

در صورت داشتن این موارد یک دستگاه معمولی ولی با خدمات بهتر به شما کمک می کند در بازار موفق تر باشید ، چراکه امروزه بازار فرصت ها و دقیقه ها می باشد. زمان و کیفیت خدمات پس از فروش حرف اصلی را برای موفقیت در بازار میزند. توقف کار دستگاه و تولیدات تیم و کار شما را با خطر روبرو می کند.
از گزینه های بسیار مهم در این مورد اهمیت پیدا می کند دانش و اطلاعات پرسنل فنی شرکت می باشد. حتما شرکتی که در سطح وسیع ارائه خدمات میدهد باید از نظر اطلاعات فنی در سطح بالایی قرار داشته باشد.
این موارد شامل خدمات پس از فروش و موارد اطلاعات کامل از دستگاه ها می باشد. به مدیران آن شرکت را زیر نظر بگیرید اگر آنها در زمینه کار خود متخصص نیستند به هیچ وجه آز آنها خرید ننمایید. چراکه اگر مدیریت متخصص وجود نداشته باشد چطور میتواند بخش فنی خوبی را در کنار هم جمع کند. موارد بالا از موارد بسیار مهم برسیستم های مشتری مداری است.

شرایط موثر بر قیمت دستگاه بنر

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید قیمت دستگاه بنر تاثیرپذیر از شرایط بسیار زیادی دارد.  شرایط مختلفی می توانند بر روی قیمت گذاری این دستگاه اثر داشته باشند که گاه آنقدرها به چشم نمی خورد.
این موارد مهم در صورت نادیده گرفتن شدن ، آسیب زیادی به خریدار وارد می کند. یکی از مهمترین این عوامل خرید اقساطی می باشد. در حالی که برخی شرکت ها به خرید اقساطی دستگاه چاپ بنر تاکید دارند، طبق آمارهای بدست آمده خرید اقساطی دستگاه بنر کار اشتباهی می باشد.
نه تنها اینکه قیمت دستگاه بنر در فروش اقساطی بالاتر از حد معمولی بیان می شود، بلکه بار روانی پرداخت اقساطی برای خریدار دستگاه بنر مشکلاتی را برای وی به همراه می آورد.
خرید اقساطی به هیچ وجه نمی تواند مشکلات شما را حل و فصل کند و تنها بار بزرگی بر روی دوش شما می گذارد.

خرید دستگاه چاپ بنر اقساطی

درست است که قیمت دستگاه بنر در طرح های مختلفی مدت دار و اقساطی شکسته و خورد می شود.اما به همین میزان استرس به خریدار وارد می کند و از کار اصلیش باز می ماند.
قیمت دستگاه بنر علاوه بر مورد گفته شده ، به میزان و نوع خدمات نیز وابسته می باشد.
متاسفانه خریداران دستگاه بنر به این موضوع مهم یعنی خدمات ارائه شده توسط شرکت خریدار بر روی دستگاه بنر توجهی ندارند و به آن اهمیتی داده نمی شود.
دقت کنید که بهترین دستگاه چاپ بنر دنیا نیز اگر توسط یک شرکت بی نظم و بی مسئولیت که خدمات مناسبی به مشتریان خود ارائه نمی کند خریداری شود، هیچ کاربردی در آینده برای شما و مجموعه ی تحت نظر شما نخواهد گذاشت.

حتما بخوانید :   نکات کارکردن با دستگاه چاپ بنر قسمت دوم

علت قیمت پایین برخی شرکتها

به این دلیل که برخی شرکت ها خدمات مناسبی بر روی دستگاه خود ارائه نمی دهند، شما در استعلام قیمت دستگاه بنر این شرکت ها قطعا با رقم های کمتری برخورد می کنید.
سعی کنید گول این قیمت پایین را نخورید و با دید باز اقدام به خرید نمایید.
یکی دیگر از عوامل مهم و تاثیرگذار بر روی قیمت دستگاه بنر، سرعت و کیفیت دستگاه مد نظر می باشد.
در واقع این سرعت و کیفیت به هد وابسته است و در تفاوت قیمت خود را نشان می دهد.
سعی کنید با نیاز سنجی درست و حرفه ای، دستگاه مورد نیاز خود را شناخته و آن را تهیه کنید.
اگر یک دستگاه پر سرعت با قیمت بالاتر از حد دیگر دستگاه ها خریداری کنید، باید برای آن سفارش داشته باشید.
اگر سفارش شما به اندازه کافی نباشد دستگاه شما در اکثر زمان ها بیکار می ماند .
البته قیمت دستگاه بنر به بدنه و برخی دیگر از تجهیزات دستگاه چاپ بنر نیز وابسته می باشد.
باید سعی کنید تمامی مشخصات دستگاه ها را با هم مقایسه کرده و گزینه ای مناسب انتخاب کنید.

 

 

محصولات ما

مارا به اشتراک بگذارید :

دیدگاه خود را بنویسید