دستگاه بنر در دنیای صنعت و تجارت امروز، نقش تبلیغ و معرفی محصول و خدمات را دارد و یکی از پرکاربردترین و غیر قابل انکارترین موضوعاتی است که نمی تواند از مسیر پیشرفت و توسعه ی انواع مشاغل و حوزه های فعالیت و رشته های مختلف صنعتی، بازرگانی، تحقیقاتی و خدماتی و حتی کاربری های شخصی و اجتماعی جدا کرد.

از جمله پر قابلیت ترین دستگاه هایی که امروزه برای امور چاپ و تبلیغات قرار گرفته است، دستگاه چاپ بنر است که به طور خلاصه آن را دستگاه بنر نیز می نامند.

کاربردهای متنوع دستگاه بنر

در اصل هر جا دستگاه بنر دیدید، در نظر داشته باشید که می تواند به این دلایل از این دستگاه استفاده کنید:

مورد اول ممکن است محل نصب دستگاه، یک چاپ خانه، و یا کارگاه یک شرکت تبلیغاتی و یا یک دفتر فنی و فعال در امور تبلیغات باشد. در چند سال اخیر علاوه بر چاپ بر روی کاغذ یا مقوا و یا ساخت تابلوهای گوناگون، بخش مهمی از فعالیت روزمره ی شرکت ها و موسسات چاپ و تبلیغات و دفاتر فنی و مهندسی را استفاده از بنر برای امور مربوطه تشکیل می دهد و به تبع آن هر یک از این موسسات بر اساس نیاز و میزان تمایل خود به سرمایه گذاری و توسعه فعالیت، استفاده از دستگاه بنر را مورد توجه و در دستور کار خود قرار می دهند.

در حالت دوم ممکن است موضوع کار و فعالیت محل کار و استفاده از دستگاه بنر، ارتباطی با شاخه ی امور چاپ و تبلیغات به صورت تخصصی نداشته باشد، اما به دلیل نیاز فراوان به این دستگاه برای مصارف داخلی همان مجموعه، مدیریت ترجیح می دهد از یک دستگاه بنر مستقل و برای شرکت خود خریداری نماید.

خرید دستگاه بنر یا برون سپاری ؟؟

به بیان دیگر، گاها میزان نیاز مدیریت یک شرکت به ویژه در بخش روابط عمومی و ارتباطات آن، به امر اطلاع رسانی، تبلیغات و انتشار پیام ها و آگهی ها، به اندازه ای زیاد باشد که با یک حساب و کتاب ابتدایی، به این نتیجه رسیده است که خرید یک یا دو دستگاه بنر و همچنین استخدام یک یا دو نفر اپراتور پای دستگاه برای انجام امور و چاپ بنرهای مورد نیاز شرکت، در بلند مدت موجب صرفه جویی اقتصادی برای مجموعه می گردد. این وضعیت در مقایسه با حالتی محاسبه خواهد شد که مدیریت و مسئول بخش روابط عمومی تصمیم می گیرد، تمامی این موارد و نیازها را به صورت برون سپاری، در اختیار شرکت ها و موسسات و دفاتر تبلیغات و چاپ دیگر قرار داده و از آنها تحویل گیرد.

حتما بخوانید :   آیا می دانید توسعه ی دستگاه بنر سبب افزایش سفارشات شما می شود؟

زمانی که برای مشاوران اقتصادی و تصمیم گیرندگان شرکت نیازمند به اطلاع رسانی و تبلیغ، محرز شد که خرید یک یا دو دستگاه بنر و به کار گیری یک یا دو نفر کاربر، از برون سپاری این گونه کارها مقرون به صرفه تر از لحاظ اقتصادی خواهد بود و در بلند مدت کاهش هزینه های تمام شده را در پی دارد، به این امر کمک نموده و با صرف هزینه ای که مطمئن هستند در دراز مدت بازگشت سرمایه خواهد داشت، به دنبال خرید دستگاه بنر خواهد بود.

افزایش بازدهی تبلیغات با استفاده از دستگاه بنر

استفاده از بنر به عنوان بهترین ترین ابزار مناسب برای چاپ آگهی ها، اطلاعیه ها، اخبار و تابلو های راهنما و معرفی، تبلیغات هم در میان اهالی کار و صنعت و صاحبان مشاغل، و هم در میان افراد و اشخاص گوناگون که به صورت شخصی سعی در انتشار موضوع و پیام برای سایر مخاطبین خود هستند، در سال های اخیر بر کسی پوشیده نمی باشد.

زیرا علاوه بر سرعت نسبتا بالا در چاپ و همچنین کیفیت مطلوب تصویر یا متن نقش بسته روی بنر و فلکسی، عمر این متریال و در نتیجه دوام و پایداری تابلو و اعلامیه ی روی آن نیز بالا بوده و مدت زمان بیشتری دوام پیدا می کند و در مقابل عوامل محیطی از جمله باد و باران، مقاومت مناسب و قابل قبولی از خود بروز می دهد.

یکی دیگر از دلایل کاربردی بودن بنر و در پی آن استفاده ی روز افزون از دستگاه بنر توسط واحدهای گوناگون خدماتی و صنعتی یا تجاری، رقابت فراوان این واحدها با یکدیگر می باشد که به دلیل تنوع و ازدیاد این مشاغل در دنیای عصر مدرن، پیدایش یافته است.

می دانیم که صنایع و مشاغل مختلف برای بقای خود در آینده و ایجاد زمینه های مناسب شغلی و وجود توجیهی برای فعالیت و سودآوری، باید به بهترین شکل ممکن حضور خود در دنیای حرفه ای و همچنین کیفیت و سطح بالای عملکرد و پروژه ی خروجی خود را به مخاطب و مشتری احتمالی نشان دهند

حتما بخوانید :   نکات کارکردن با دستگاه چاپ بنر قسمت دوم

نقش دستگاه بنر در  مشاغل

همچنین این شرکت ها و موسسات نیاز دارند در فضایی تعاملی، نظر مخاطب و مشتری را به عنوان بازخورد کار خود دریافت کنند و برای بهبود و توسعه ی روند پیش رو، بهره مند شوند.

در تمامی این موارد، نقش اطلاع رسانی و تبلیغات، غیر قابل چشم پوشی است. تا جایی که اگر یک واحد شاغل نتواند موجودیت و سطح کیفی عملکرد خود را به درستی نشان دهد، گویا اصلا هویت نخواهد داشت.

اینجاست که لزوم استفاده از بنر و دستگاه بنر می تواند در تضمین موجودیت این موسسات و کارآفرینان گرداننده ی آنها، نقش بسزایی به جا گذارد.

در موارد دستگاه های چاپ بنر و همچنین سیستم های اجرایی انها موارد مشابه بسیار دیگری هست که میتوانیم از آنها یاد کنیم.

مثلا معرفی تیم های اجرایی سیمای شهر :

تیم مشاوره اقتصادی سیمای شهر با بیش از دو دهه سابقه فعالیت در این زمینه به نسبت نوع فعالیت شما و همچنین موقعیت مکانی و شهر مورد نظر برای شما بهترین پیشنهاد را به شما ارائه می دهند و می گویند که ایا فعالیت شما با سود همراه خواهد بود یا ضرر؟

 

موارد گفته شده از بخش های متفاوتی می باشد که باید در بهترین روشها بررسی گردد تا کسانی که می خواهند با یاری خداوند با خرید یک دستگاه بنر فعالیت اقتصادی جدیدی را آغاز نمایند در این مورد بررسی ها و توانایی های اصلی خود را بررسی نمایند و به نسبت موقعیت اجتماعی و جغرافیایی بررسی کنند.

 

 

 

محصولات ما

مارا به اشتراک بگذارید :

یک دیدگاه در “آیا دستگاه بنر در صنعت اثر گذار است؟”

  1. مصطفی

    ممنون از مطلب خوبتون ، بنظرتون چ راهکاری برای کنترل نصب بی رویه بنر در سطح شهر هست ؟

دیدگاه خود را بنویسید