دستگاه cnc و دستگاه برش لیزر

دستگاه cnc و دستگاه برش لیزر دستگاه های متفاوتی هستند که زمینه های کاری متفاوتی نیز دارند ولی دارای زمینه های مشترک در زمینه ی برش هستند در واقع می شود گفت هر دو نوع دستگاه برای برش به کار می روند و این برشها در دنیای بزرگ و به روز صنعتی جایگاه ویژه ای پیدا کرده است.
دستگاه های cnc و برش لیزر هر دو برای برش استفاده می شوند و هر دو دارای طیف بزرگی از دستگاه های هستند در واقع در دو دسته بندی اجرایی متفاوت تقسیم بندی شده اند در ادامه تفاوت ها و شباهت های آنها را باهم بررسی میکنیم.

سینی دستگاه CNC

یکی از تفاوت ها از لحاظ متفاوت بودن ابعاد و سایز سینی و بازوهای متحرک است. و در زمان های مختلف که مته توان آن را ندارد استفاده می شود این دستگاه با بهره گیری از خدمات برش لیزر یعنی برد اصلی و برد ال ای دی برای تولید لیزر شروع به کار کرده و به علت مصرف برق متوسط رو به بالا باید کالیبراسیون شود.

جالب است بدانید هم این دستگاه و هم دستگاه cnc هر دو دارای متریال های مشابهی برای برش می باشند به غیر از یک یا دو مورد مثلا فلزات. دستگاه برش لیزر با توانایی های متفاوت لیزر و همچنین توانهای متفاوت بازو در جابجایی و سرعت انتقال لنز لیزر برای فلزات بسیار منحصر به فرد است.

واردات قطعات دستگاه CNC

برای واردات و قطعات وارداتی دستگاه برش لیزر جای نگرانی برای شما مشتری گرامی نمی باشد تیم سیمای شهر با تلاش نیروهای کوشا و حرفه ای خودش در خدمتگزاری شما می باشد.
دستگاه cnc با وجود مته و برش که از طریق هدایت مته بر روی سینی می باشد فعالیت خود را شروع می کند. حال اگر بخواهیم به تفاوت بعدی میان این دو دستگاه بپردازیم میتوان به برش ها و حکاکی عمق دار و یا سه بعدی دستگاه cnc نام برد که در چوب برای دستگاه لیزر امکان برش وجود ندارد و یا برش با لیزر توانایی این را دارد که لایه ی نازکی از لبه ی چوب را به علت گرما سوزانده و یک حاشیه ی زیبایی سایه شکل به آن بدهد که از دید مشتری هر دو در زمینه های کار شما مثلا طراحی دکوراسیون استفاده دارد.

حتما بخوانید :   عملکرد دستگاه سی ان سی

خدمات دستگاه cnc

پشتیبانی و خدمات و قطعات یدکی برای هر دو دستگاه بسیار مهم و قابل توجه است زیرا موارد مصرفی دستگاه ها و همچنین خدمات بسیار مهم در این زمینه محسوب می شود که در این مورد وارد کردن و تضمین وجود قطعات یدکی و همچنین دارا بودن تعمیرکار حرفه ای در این زمینه امری مهم تلقی می شود.
اینکه مشتری در صورت خرابی دستگاه و یا احتیاج داشتن به قطعه ای چند روز معطل بماند اصلا مطلوب نیست و در صورت تقاضا باید در همان روز کاری تیم با قطعات مد نظر برای رسیدن به دستگاه ارسال می شوند.
شرکت سیمای شهر با دارابودن خدمات پس از فروش حرفه ای در واردات دستگاه cnc و دستگاه برش لیزر در این زمینه بسیار کوشا و حرفه ای عمل می کند و این مهم با بالا بودن سطح توانایی های تیم در بازه زمانی و دارابودن بیش از ۵۰۰ مشتری و بیش از ۲۰ سال فعالیت در این زمینه ها تحقق می یابد.

واردات دستگاه برش لیزر

این مورد برای دستگاه برش لیزر اهمیت فراوانی دارد و همیشه باید این مورد را مد نظر داشته باشیم دستگاه برش لیزر به علت بالا بودن مصرف برق و بالا بودن استهلاک دستگاه همیشه برای برش های و خراشهای سطحی مورد توجه قرار دارد.
دستگاه cnc با دارا بودن موارد بالایی از متریال و همچنین استهلاک بالا در دستگاه همیشه پس از مقداری مصرف از متریال موجود از مته کمک می گیرد همینطور در مورد تامین مته و دیگر متریال نسبت به نوع جنس مورد مصرف باید در نظر گرفته شود. بررسی و اجرای خدمات بر روی دستگاه cnc برای انجام موارد واردات دستگاه و همچنین گارانتی این نوع از دستگاه برای مشتران مورد توجه قرار دارد. حمایت مشتری در تامین قطعات و خدمات دستگاه برش لیزر و دستگاه cnc برای پشتیبانی ها همواره برای ما بسیار مورد توجه قرار داد .

حتما بخوانید :   آیا با کاربردهای دستگاه برش لیزر آشنایی دارید؟

خدمات و پشتیبانی دستگاه CNC

سیمای شهر درباره ی خدمات مشتری مدارانه شامل موارد فروش با قیمت مناسب و همچنین پشتیبانی های حرفه ای در زمینه قطعات و پاسخگو بودن نیرو های بخش تماس های پشتیبانی در این موارد بسیار کوشا می باشند. زیرا خدمات مشتری مدارانه نیاز به بررسی های اجمالی برای تامین نیرو و تامین پشتیبانی ها برای آموزش و همچنین خدمات برای آموزشهای اجمالی برای موارد کنترل از راه دور سیستم مشتری مداری برای تنظیمات حرفه ای می باشد.

پروسه های خدمت رسانی در مورد هر دو دستگاه اهمیت فراوانی دارد و این می تواند در مدارهای کاری مشتری مداری بسیار مورد توجه قرار بگیرد.
پشتیبانی حرفه ای سیمای شهر با دارا بودن بیش از ۵۰۰ مشتری مورد توجه قرار گرفته است. رزومه ی کاری ما و مشتری های خوب و رازی ما گواه این ادعا می باشند و این مشتری ها برای ما نیز دنیایی از تجربه هستند و اهمیت فراوان دارند و در تمامی مراکز اقتصادی دنیا میزان رضایت مندی مشتری های آن مجموعه دقیقا نشان دهنده ی خدمات آن مجموعه و توانایی آن ها محسوب می شود.

خدمات پس از فروش دستگاه برش لیزر

خدمات پس از فروش و سیستم مشتری مداری در مجموعه ی سیمای شهر همواره برای ما در اولویت می باشد همچنین از دیگر مواردی که اهمیت بالایی دارد آموزش کار با دستگاه برش لیزر به اپراتور و همچنین استفاده درست و منسب متریال های موجود می باشد که ما سعی داریم تمامی کارها را در سریع ترین زمان ممکن انجام دهیم.

 

 

محصولات ما

مارا به اشتراک بگذارید :

یک دیدگاه در “بررسی اجمالی دستگاه cnc و دستگاه برش لیزر”

  1. علی حاج‌حسینی

    ممنون از مطلبتون
    با این حساب یعنی میشه یه دستگاه سی ان سی رو با اضافه کردن یه تیوب لیزری به دستگاه برش لیزری تبدیل کرد ؟؟

دیدگاه خود را بنویسید