دستگاه برش لیزر در حال حاضر بهترین کیفیت برش فلزات را در میان دستگاه های دارا است .این دستگاه به منظور برش ورق در مدل co2 و فایبر تولید و ساخته می شود. مدل co2 نسل قدیم بوده و مدل فایبر نسل جدید می باشد که نسبت به مدل co2 مزایای زیادی از جمله بهبود کیفیت و افزایش سرعت را دارد.

ویژگیهای مهم دستگاه برش لیزر

مهمترین پارامتر در این دستگاه را می توان ضخامت برش ورق و ابعاد میز برش در نظر گرفت که حداکثر ضخامت تا ۲۵ میل بوده و ابعاد میز به صورت استاندارد ۳*۱٫۵ ، ۴*۲ ، ۶*۲،۶*۳و۸*۳ متر است و البته ابعاد میز متناسب با نیاز مشتری قابل تغییر می باشد. و بسته به آن قیمت دستگاه برش لیزر میتواند کمی متغیر شود.
مهمترین مسئله در خرید دستگاه لیزر برند مورد استفاده در منبع و همچنین سیستم کنترل آن است.
دستگاه برش لیزر جهت برش و حکاکی انواع متریال فلزی و غیر فلزی قابل استفاده می باشد در واقع با یک دستگاه هم سفارشات خدمات لیزر معمولی و هم سفارشات فلزات تا ۱٫۵ میلیمتر را انجام می دهد.

سرعت دستگاه برش لیزری

دستگاههای برش لیزری پُر سرعت فلزات ( CS035F )، مناسب برای برش انواع فلزات تا ضخامت ۱٫۵ میلی متر و به ابعاد ۳۵ در ۳۵ سانتی متر برای کسانی که برش با کیفیت نیاز دارند را جوابگو می باشد.
با استفاده از توانایی های حرفه ای این دستگاه که پاسخگوی نیازهای متفاوت برش دقیق می باشد، می توان اشکال مختلف صنعتی و تزئینی را در سریع ترین زمان ممکن به مرحله اجراء رساند که دستاورد آن برشی با کیفیت، مسطح و بدون هیچ گونه پلیسه و رنجه باشد و هیچ نیازی به پرداخت کاری پس از برش لازم ندارد.

حتما بخوانید :   کاربرد دستگاه برش لیزر

انوع متریال های قابل برش دستگاه برش لیزر

این دستگاه مناسب جهت برش متریالی همچون برنج، آهن، آلومینیوم، استیل، فویل و انواع ورق های نازک فلزی دیگر است.
این دستگاه برای کاربرد در صنایع گوناگونی طراحی و جدیدترین پاسخ به نیاز کاربران دستگاههای لیزری شده است. در دستگاه فوق فوکاس الکترونیکی و نور قرمز هدایتگر تعبیه شده است. این مدل از دستگاه بسیار مقرون به صرفه از لحاظ اقتصادی و مالی می باشد، چرا که از لامپ YAG که هزینه ی آن بسیار پایین می باشد استفاده شده است.
نرم افزار حرفه ای این دستگاه قابلیت استفاده دقیق تنظیمات خطی و مارپیچ (حلقه ای) را به همراه پارامتر کنترل برش و عملکرد تنظیمات ضروری برای پاسخ به نیازهای تکنولوژی برش فلزات وجود دارد.

سیستم کنترلی دستگاه برش لیزری

این دستگاه با بهره گیری از پیشرفته ترین سیستم کنترل، که شامل کنترل چند محوری و برش لیزری بهینه، قابلیت برش با سرعت مختلف را دارد. موتور پیشرفته به همراه ساختار Guide، قابلیت حرکت صحیح محصول را با سرعت عملیاتی بالا ایجاد می کند. این دستگاه محصولی باتکنولوژی بالا، مکانیزم دقیق، آخرین تکنولوژی الکترونیک و دانش کامپیوتر با هزینه نگهداری پایین، قابلیت بالا و عدم آلودگی برای محیط زیست است.
این دستگاه قابلیت استفاده در صنایعی از قبیل: خودروسازی، پلاک سازی، مشبک سازی، قطعه سازی ( تولید قطعات مربوط به نیروگاه های تامین انرژی )، صنایع نفت و گاز، بدلیجات، لوازم تزئینی، تبلیغات، معرق، توری و صافی های مختلف را دارد.

 

 

محصولات ما

حتما بخوانید :   برش مقوا و کاغذ با دستگاه لیزر
مارا به اشتراک بگذارید :

دیدگاه خود را بنویسید