دستگاه برش لیزر

اگر بخواهیم دلیل محبوبیت دستگاه برش لیزر در صنایع مختلف را به طور خلاصه بیان کنیم به چیزی جز دقت و سرعت برنمیخوریم. دستگاه لیزر یکی از هترین دستگاه ها برای برش و حکاکی انواع متریال ها می باشد .  در بازار کنونی هیچ کدام از دستگاه های دیگر نمی توانند از لحاظ دقت و سرعت با دستگاه برش لیزر رقابت کنند.

در زمان گذشته و دهه های پیشین و قبل از پیدایش انواع دستگاه های CNC و لیزری تمامی کارها به صورت دستی انجام می گرفت که این کار بسیار زمان بر و شامل هزینه های گزافی می شد. پیدایش این دستگاه ها کمکی شایانی به بشریت نمود و باعث شد آنچه آدمی در رویاهایش به آن می پرداخت به و سیله ی این دستگاه ها عملی نماید.

برش مقوا با دستگاه لیزر

یکی از مواردی که با اضافه شدن دستگاه لیزر به چرخه دستگاه های صنعتی مورد توجه قرار گرفت، و به آن پرداخته شد و کار را بسیار آسان کرد برش مقوا و کاغذ بود.
شاید در وهله ی اول برش مقوا و کاغذ شاید آنقدرها کاربردی و کار پیچیده ای به نظر نرسد اما نمود آن را به خوبی در کارهای هنری و تزیینی مشاهده خواهید نمود.
برای نمونه اگر بخواهیم مورد عینی مثال بزنیم برش انواع ونیل و استیکر نیز در همین دسته جای می گیرد.
با استفاده از دقت بسیار بالای دستگاه لیزر شما می توانید طرح های پیچیده ای را که شاید فقط از از طریق رایانه می توانستید آن را مشاهده کنید بر روی کاغذ برش می زند که شاید این امکان با دست به هیچ عنوان امکان پذیر نبود.

حتما بخوانید :   کاربرد دستگاه برش لیزر در دکوراسیون داخلی

پرکاربردترین نمونه کاربردی با برش مقوا

یکی از پرکاربردترین نمونه های کاربردی برش مقوا، درست کردن کارت های تبریک و حتی کارت عروسی است که امروزه انواع آن را در بازار مشاهده می فرمایید.
برش طرح کارت عروسی و ایجاد طرح بر روی مقوا هایی که به عنوان کارت پستال مورد استفاده قرار می گیرند، از مهمترین کارکرد های برش مقوا است.
برای مثال دستگاه لیزر پاورکم مدل ۱۲۱۸ یکی از انواع دستگاه های لیزر است.این دستگاه به علت قیمت مناسب و سایز کوچک ، مورد توجه کسانی است که به صورت خاص بر روی برش کاغذ و برش مقوا فعالیت می کنند و از آن انتظار دارند.این دستگاه به عنوان یکی از پرکاربرد ترین دستگاه لیزر در بازار شناخته می شود.قابل ذکر است این دستگاه لیزر به جز برش مقوا و کاغذ کاربرد های فراوان دیگری نیز دارد.

قیمت دستگاه برش لیزری کاغذ و مقوا

قیمت دستگاه برش لیزر مثل دستگاه چاپ بنر کونیکا مدل آی ۸ مانند انواع دستگاه لیزر است. این مجموعه عرضه کننده بزرگ انواع دستگاه سی ان سی است.
از جمله دستگاه های با کیفیت و معتبری می باشند. مدل های مختلف این نوع دستگاه، از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشند.  دستگاه لیزر مدل ۱۳۹۰ نیز از دیگر دستگاه های مناسب در این زمینه می باشد.

رزومه شرکت سیمای شهر خود تایید کننده این موضوع می باشد. خدمات ارائه شده توسط این مجموعه همواره با شعف مشتریان و احساس رضایت آن ها همراه شده است. برای خرید دستگاه لیزر و یا درخواست مشاوره رایگان می توانید فرم دریافت سفارش را دریافت کرده و آن را ارسال نمایید و یا با مجموعه ی ما تماس بگیرید تا کارشناسان مربوطه شما راهنمایی کنند.  مشاوران سیمای شهر در زمینه دستگاه چاپ بنر با شما تماس گرفته و در خرید به شما کمک می کنند تا بهترین خرید ممکن را داشته باشید و کسب و کار نوین خود را راه اندازی نمایید و در کار خود به موفقیت برسید و مجموعه ی سیمای شهر نیز تا انتها با خدمات پس از فروش خود در کنار شما خواهد ماند.

حتما بخوانید :   نحوه ی قیمت گذاری دستگاه برش لیزر

محصولات ما

مارا به اشتراک بگذارید :

دیدگاه خود را بنویسید