دستگاه CNC را می توان به چند بخش تقسیم نمود. هم از لحاظ قیمت و هم کارایی که مد نظر شما می باشد دستگاه CNC متفاوت با برندهای متفاوت می توان در بازار پیدا کرد.
دستگاه CNC با دارا و متکی بودن مته و سیستم دقیق حرکت سازی توانایی ار جاع حرکات دقیق مته بر روی سطح مورد نظر را دارا می باشد.
و این امکان را دارد تا شما به دلخواه میزان هاشورها و فرورفتگی ها را در ابعاد دقیق انجام دهد.
برای انتخاب مته باید به نوع متریالی که میخواهید روی آن کار کنید دقت فرمایید.مثلا برای کار روی ام دی اف مته ی مناسب کار با آن را برگزینید.اگر مته مناسب باشد و آن را در جای درست قرار دهید و اپراتور نیز تنظیمات درست را انجام داده باشد دستگاه شروع به برش و سایش می کند.
کاربرد این دستگاه در عصر کنونی بسیار زیاد است و اکثرا در موارد صنعتی و تبلیغاتی مورد استفاده می باشد.طراحی و پیاده سازی لوگو در طرح های ام دی اف در همین مورد دسته بندی میشوند.

پشتیبانی

شرکت ما با دارا بودن تیم حرفه ای و دارا بودن متخصصین حرفه ای در امور مشاور و فروش دستگاه CNC دارای تیم ضبط و تنظیم فایل های صوتی پادکست و برای آموزش و تعیین موارد مورد آموزش نکته ای و حرفه ای تنظیم و انتشار می دهند. سیستم مشتری مداری بسیار در تیم ما مورد توجه است.نصب دستگاه شامل موارد حمل دستگاه با وسیله نقلیه ی ایمن می باشد.هم چنین انتقال دستگاه به محل مشتری ، تامین خدمات بررسی موارد متریال اولیه ی مورد نیاز برای دستگاه از اهمیت ویژه ای دارد .یک سری نکات مهم برای داشتن حک بهتر در کار با دستگاه CNC وجود دارد که باید به آن توجه شود.

حتما بخوانید :   بررسی اجمالی دستگاه cnc و دستگاه برش لیزر

طرح

باید دقت داشته باشید طرح برا به گونه ای طراحی کنید که قابلیت اجرا روی متریال مورد نظر وجود داشته باشد. پس طراح و اپراتور مورد نظر باید هنگام طراحی و حکاکی به این نکته توجه فرماید.

متریال

منظور همان متریالی است که قرار است توسط دستگاه سی ان سی بر روی آن برش و حکاکی انجام شود.نوع و جنس این متریال بسیار مهم می باشد که کارشناسان و اپراتورهای باتجربه باید قبل از کار آن را بررسی نمایند.مته دستگاه CNC که اندازه و تنظیم قدرت آن اهمیت ویژه ای دارد.
با توجه به متریال انتخاب شده و طرح و برشی که قرار است روی متریال طراحی کرد، قدرت مته را تنظیم می کنید.برای کار با دستگاه لیزر نیز باید موارد بالا را رعایت فرمایید. فقط در کار با دستگاه لیزر به جای مته، قدرت اشعه را مورد بررسی قرار می دهید.
دستگاه CNC در صنعت شهر اصفهان که از کلان شهر های کشورمان به شمار می رود نیز در جایگاه بسیار بالایی قرار دارد.

 

 

محصولات ما

مارا به اشتراک بگذارید :

دیدگاه خود را بنویسید