دستگاه بنر دست دوم

فروش دستگاه چاپ بنر دست دوم  از نظر تیم ما توصیه نمی شود و بهتر است دستگاه چاپ بنر نو خرید نمایید ولی به هر دلیلی گاهی این امکان وجود ندارد . در این صورت اگر شما مجبور به خرید دستگاه بنر دست دوم شدید باید یک سری آیتم ها توجه داشته باشید ما نیز سعی داریم تا در ادامه آن ها را توضیح دهیم . برای خرید یک دستگاه دست دوم بدنه ی سالم و تمیز اهمیت دارد ولی کافی نمی باشد و موارد مهمتری نیز وجود دارند یکی از این موارد خدمات پس از فروش دستگاه چاپ بنر دست دوم می باشد.

خرید دستگاه چاپ بنر دست دوم

در هنگام خرید دستگاه چاپ بنر دست دوم باید به گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه توجه بسیاری داشته باشید مخصوصا اگر این دستگاه دست دوم باشد.پس سعی کنید دستگاه چاپ بنر دست دوم را از شخص خرید ننمایید و حتما از شرکتی معتبر تهیه کنید تا پس از خرید اگر با مشکلی روبرو شدید شرکت جوابگوی شما باشد.اگر از شرکت معتبر دستگاه را تهیه کنید تا مدت زمانی به شما خدمات پس از فروش رایگان ارائه می دهند.در این صورت اگر برای دستگاه مشکلی پیش آمد و یا اپراتور در هنگام کار به مشکلی برخورد شرکت به صورت تلفنی و یا حضوری رفع خواهد شد.

اگر از مجموعه معتبر خرید شود، شرکت قبل از فروش دستگاه چاپ بنر دست دوم را به صورت کامل سرویس کرده و پس از به شما تحویل می دهند ولی خرید از شخص هیچ اعتباری بر دستگاه و خدمات پس از فروش آن ندارد.حتی بعضا شرکت ها بر طبق نیاز شما دستگاه را برای شما مونتاژ می کنند.البته چون این کار نیاز به وجود دستگاه های فراوان و وقت زیاد است پس باید شرکت آن قدر بزرگ باشد که دستگاه های بسیاری داشته باشد در غیر این صورت این کار امکان پذیر نیست.

صرف زمان کافی برای خرید یک دستگاه چاپ بنر دست دوم

البته با توجه به این که این کار نیاز به وقت بسیاری است پس شرکت باید وقت کافی نیز داشته باشد تا این کار قابل انجام باشد.مورد بعد که باید به آن توجه نمود قطعات و ملزومات دستگاه است. مهم ترین قسمت آن هد دستگاه است .هد دستگاه قلب دستگاه چاپ بنر است. اگر در دستگاه چاپ بنر دست دوم هد مشکلی داشته باشد هم کیفیت و سرعت کار دستگاه چاپ بنر پایین می آید و هم عمر دستگاه کم می شود.هد دستگاه چاپ بنری که مدتی به خواب رفته و کار نکرده است احتمال خراب شدن آن بسیار خواهد بود زیرا هد دستگاه نباید هیچ گاه خشک بماند.

حتما بخوانید :   فروش دستگاه بنر

پس اگر قصد خرید دستگاه چاپ بنر دست دوم دارید دستگاهی انتخاب کنید که خواب آن کم باشد.هر چه این خواب کم تر باشد هد دستگاه سالم تر می باشد.تمیزی دستگاه هم بدنه و هم قطعات دیگر نیز بسیار مهم است.اگر اپراتور پس از هر چاپ و در پایان روز دستگاه را تمیز نماید و خاک بر روی دستگاه ننشیند عمر دستگاه بیشتر می شود.پس اگر اپراتور دستگاهی که می خواهید خرید کنید را بشناسید سود بسیاری کرده اید.اگر اپراتور دلسوز باشد و با تجربه عمر دستگاه بالا خواهد رفت.

 

سرویس دستگاه چاپ بنر دست دوم

معمولا دستگاه بنر تا ۱ سال سرویس نمی خواهد و در صورتی که اپراتور دستگاه بنر با تجربه باشد می توانید این یک سال را افزایش داده و به ۲-۳ سال تغییر کند ولی گاهی اوقات نیز سرویس دستگاه باید پس از ۳ ماه انجام شود.

پس سرویس و سلامت دستگاه فقط به نوع و مدل دستگاه چاپ بنر نیست عمده این موضوع به طرز کار کردن و اپراتور دستگاه باز می گردد. البته  نکته قابل ذکر دیگر اهمیت جوهر دستگاه چاپ بنر است که اگر کیفیت این جوهر مناسب نباشد هم به هد و هم قطعات دیگر آسیب می زند. پس بهتر است در مورد جوهری که قبلا استفاده شده است نیز یک تحقیقی انجام دهید. پس از خرید دستگاه شما سعی کنید جوهر دستگاه را از شرکت های معتبر خریداری کنید. پس از توجه به موارد گفته شده باید به ملزومات دیگر دستگاه توجه کنید و از صحت سلامت آن اطمینان پیدا کنید.

توجه به جزئیات

به عنوان مثال باید به رول باز کن و رول جمع کن دستگاه، کرییج، هشدارهای اتوماتیک و … توجه کنید که به درستی کار خود را انجام دهند.پس از این که قطعات دستگاه را چک نمودید و از سلامت دستگاه اطمینان پیدا کردید حتما قبل از خرید آن را تست کنید و در همان تست میزان قابل توجهی بنر چاپ نمایید تا با خیال راحت دستگاه را خریداری کنید. اگر خرید شما از شرکتی معتبر انجام شود حمل و نقل دستگاه، راه اندازی و نصب، آموزش و … نیز در صورت نیاز توسط دستگاه انجام می شود. شرکت سیمای شهر ارائه کننده دستگاه چاپ بنر نو و دست دوم است و در این راستا خدمات و پشتیبانی های بسیاری برای خریدار ارائه می دهد .این مجموعه این کار را برای رضایت مشتری انجام می دهد.

حتما بخوانید :   آیا دستگاه بنر در صنعت اثر گذار است؟

خرید دستگاه چاپ استوک

بررسی های اجمالی و خرید دستگاه چاپ استوک به شرایط مشتری و همچنین رویه فروش بستگی جامع دارد زیرا عده ای از مشتریان برای بالا بردن روند فعالیت کاری خود همچنین بالا بردن میزان سفارشات چاپ به وسیله دستگاه بنر تهیه و خرید می نمایند عده ای هم برای اینکه دستگاه دارای قیمت کمتری نسبت به دستگاه های نو است و همچنین موارد تست را انجام داده و دارای سیستم تعمیر شده جدید می باشد دستگاه چاپ بنر دست دوم میخرند. دیگر مشتری ها به نسبت به این که شرایط مالی خاصی را دارند و نمی خاهند برای این مورد بیش از کمی هزینه کنند این دستگاه ها را مد نظر می گیرند .

در همین راستا میتوان بیان کنیم دستگاه ها سالم بوده و تست و دوران استفاده برای مشتری را دارا می باشند از این رو میتوانیم موارد متعددی از فعالیت های دستگاه های چاپ بنر را در سیستم فروش و یا در سیستم معرفی دستگاه چاپ بنر را در نظر داشته باشم.

 

 

محصولات ما

مارا به اشتراک بگذارید :

دیدگاه خود را بنویسید