چلنیوم

معرفی دستگاه چلنیوم

دستگاه چلنیوم چیست ؛ در گذشته تابلوهای تبلیغاتی مانند تابلو مغازه ها و فروشگاه ها ، ابتدا بصورت خطاطی روی چوب و فلز بصورت تابلو یا شیشه نویسی بودند، با ورود دستگاه چاپ بنر روشهای قبلی جای خود را به  چاپهای با کیفیت و طرحهای متنوع چاپ شده روی بنر دادند که این بنر در قاب فلزی محکم میشد . تکنولوژی جدید تر ، ورود LED ها بودند که تابلو های متحرک و روان و با نور زیاد ایجاد میکردند. اما هزینه بالای تولید و محدودیت اندازه و مهمتر از ان مشکلاتی که نور شدید این تابلوها، هنگام شب ایجاد میکرد از دلایل منسوخ شدن تابلوهای LED هستند. امروزه تابلوهای چلنیوم به‌خوبی این مشکلات را برطرف کرده‌اند و با بازتاب نور محیط ، درخشندگی خاصی را در کنار نور ملایم خود دارند. از طرفی تابلوهای چلنیوم نمای مدرن و بسیار زیبایی به تابلوهای تبلیغاتی داده‌اند که هنوز هم میتوان گفت منحصر بفرد و خاص هستند.

با اینکه چلنیوم و دستگاه حروف ساز چلنیوم  عمر زیادی در کشور ما ندارد اما توانسته بازار خوبی برای خود پیدا کند. استقبال از این دستگاه بقدری زیاد بوده که تقریبا در هر خیابانی میتوان نمونه ای از تابلوهای چلنیوم را دید. به همین دلیل به‌جرئت می‌توان گفت که خرید و فروش دستگاه خم چلنیوم بخش مهمی از بازار تابلوهای تبلیغاتی را به خود اختصاص داده‌اند و اگر شما هم دارای فروشگاه هستید به‌ احتمال‌ زیاد  بزودی به استفاده از حروف چلنیوم و نورپردازی آن روی خواهید آورد.

استفاده از چلنیوم تبلیغات

تبلیغات معمولا بخش بزرگی از  هزینه های شرکت ها را به خود اختصاص داده چرا که  درامد و سوداوری شرکت به معرفی و بازاریابی آن است که تبلیغات نقش مهم در این دو مورد دارد.درواقع جذب نگاه مخاطب و جلب توجه او یکی از راه های موفقیت و فروش بیشتر برای هر رشته و شغلی است

دستگاه‌های حروف ساز چلنیوم از روشهای جدید ساخت تابلوهای تبلیغاتی و حتی تابلوهای سردر مغازه‌ها هستند. این دستگاه ورقه های چلنیوم یا الومینیوم را بوسیله خم هایی که ایجاد میکند به  حروف الفبا و یا هر طرح دیگری تبدیل میکند.

دستگاه چلنیوم با دقت بالا و ظرافت خاصی میتواند خم های محاسبه شده ای ایجاد کند که از تلفیق این خم ها حروف الفبا و طرح ها شکل میگیرند. بنابراین و با توجه به این قابلیت، صاحبان صنایع می‌توانند به کمک دستگاه حروف ساز چلنیوم تابلوهای متنوعی خلق کنند و تبلیغات خود را به شکل بهتری انجام دهند. دستگاه چلنیوم  علاوه بر جذابیتی که در طرح های تولیدی خود دارد ، قیمت بالایی ندارد و براحتی میتوان با قیمتهای مناسب حتی برای مغازه ها از دستگاه خم چلنیوم استفاده کرد و تابلوهای زیبا ایجاد کرد.