توسعه در بخش های متفاوت فنی و پیدایش رشته های گوناگون در حوزه ی مهندسی نیازها و الزامات جدیدی را می طلبد. این نیازهای نو نیز به دلیل پیچیده تر و مدرن تر شدن محصولات و ساخته های صنعتی، تولید کنندگان و صاحبان کارگاه ها و مشاغل را مجبور کرده است تا به سمت تهیه ی ماشین آلات پیشرفته با ضریب دقت و کنترل بالاتری سوق پیدا کنند، دستگاه سی ان سی به عنوان یکی از این ماشین آلات پیشرفته که امکان کنترل کننده ی عددی یا رایانه ای را دارا می باشد می تواند بخش قابل توجهی از این نوع نیاز مهندسان را برطرف سازد. به همین خاطر استفاده از این دستگاه در ابعادهای متفاوت، به میزان قابل توجهی رو به افزایش می باشد.

این افزایش تقاضا، باعث گسترش بازار و زمینه ی خرید و فروش تعداد زیادی از این دستگاهها شده تا جایی که برخی از ماشین سازان داخلی نیز تصمیم بر آن دارند تا در کارخانه ی خود با مونتاژ تجهیزات حساس وارداتی دستگاه سی ان سی ، و مهندسی معکوس دستگاه نسبت به تولید این دستگاه ها در داخل بر بیایند. البته از طرفی با توجه به وجود پاره ای از مشکلات کلان اقتصادی در حوزه صنعت و معدن، برخی از دارندگان این دستگاه ها نیز با قصد کاهش هزینه های مجموعه ی خود، تصمیم به فروش دستگاه سی ان سی دست دوم خود نموده اند.

قیمت دستگاه سی ان سی

قیمت دستگاه سی ان سی به موارد متفاوتی بستگی دارد که ما در این مقاله برای شما شرح می دهیم:

حتما بخوانید :   عملکرد دستگاه سی ان سی

هر دستگاه بسته به قابلیت هایی که دارد و اگر شما شناخت دقیقی از نیاز های خود داشته باشید قطعا می توانید به انتخاب و خرید درستی دست بزنید. هر دستگاه قطعات و لوازم یدکی متفاوتی دارد که بود و نبود یک قطعه در دستگاه نیز می تواند اثر چشم گیری داشته باشد. و در آخر به خدمات پس از فروش اشاره می کنیم که نقش غیرقابل انکاری از زمان خرید و حتی بعد از آن برای شما خواهد داشت و باید توجه فراوانی به این موضوع داشته باشید. بهتر است قبل از خرید نیازسنجی از شغل و فرصت پیش آمده انجام دهید این کار به شما کمک میکند تا در انتاب متریال درست تصمیم صحیحی انجام دهید.

سطح توقعات شما از دستگاه سی ان سی

بعد از آن توقعات و انتظارات خود را از دستگاه مشخص کنید تا آینده مشکلی برای شما رخ ندهد.اگر قبل از خرید خود به نکات مطرح شده توجه کنید قطعا برای انتخاب مدل دستگاه مد نظر خود کار ساده تری پیش رو خواهید داشت. حجم سفارش دریافتی و میزان دقت و ظرافتی که برای کار از آن توقع دارید نکته بسیار مهم و قابل توجهی می باشد. قطعا از مته ی دستگاه سی ان سی به عنوان قلب دستگاه می توان نام برد.
مته ی دستگاه سی ان سی نیز بر اساس خواسته ای که از آن دارید می تواند انواع مختلفی داشته باشد.

موارد ایمنی دستگاه سی ان سی

یک UPS برای دستگاه سی ان سی از همان ابتدای خرید دستگاه نیز خریداری نمایید تا با رفتن برق و کم شدن ولتاژ برق دستگاه شما همانند قبل به کار خود ادامه دهد. اپراتوری که با دستگاه شما کار می کند نقش مهمی دارد که باید به آن توجه نمود. اگر فرد مد نظر تجربه ی کار با دستگاه سی ان سی را نداشته باشد شما محکوم به پرداخت هزینه های گزافی چون هدر رفت متریال و وقت و همچنین کاهش طول عمر دستگاه شما خواهد شد. اما با وجود استخدام اپراتور با تجربه خواهید دید که کیفیت و سرعت شما به شدت افزایش پیدا خواهد کرد. اما ذکر نکته ای اینجا خالی از لطف نمی باشد با رعایت همه ی نکات و توجه به آن ها بدیهی است که به مرور زمان و کار کرد دستگاه به طبع از عمر آن کاسته خواهد شد.

حتما بخوانید :   آیا می دانید قبل از خرید دستگاه سی ان سی شما شامل مشاوره فروش خواهد شد؟

 

 

محصولات ما

مارا به اشتراک بگذارید :

دیدگاه خود را بنویسید