کاربرد دستگاه سی ان سی در حوزه چوب و مبلمان

پیش تر با شما راجب کاربرد دستگاه سی ان سی در حوزه های مختلف صنعت اشاره نموده ایم حال قصد داریم شما را با کاربرد دستگاه سی ان سی در صنعت چوب و مبلمان اشاره کنیم.
به دلیل حساسیت و ظرافت برای برش و حکاکی مبلمان و دکوراسیون داخلی چوبی امروزه پیشنهاد می شود تا از دستگاه سی ان سی چوب استفاده نمایید.
به این دلیل که برش در ساخت مبلمان امری مهم قلمداد می شود بنابراین توصیه می شود برای برش و حکاکی مبلمان از دستگاه سی ان سی استفاده کنید.
سی ان سی های چوب از قطعاتی همچون سازه دستگاه سی ان سی، قطعات مکانیکی سی ان سی، کنترلر سی ان سی، قطعات الکترونیکی و متعلقات آن ساخته شده است.

دستگاه cnc چوب

دستگاه سی ان سی های چوب را می توان به دو دسته تقسیم نمود:

  1. یک دسته سی ان سی تخت یا سی ان سی ام دی اف که به اصطلاح رایج می باشد.
  2. و دسته دیگر سی ان سی های برش منبت می باشد.

پیشنهاد ما به شما استفاده از کاربرد دستگاه سی ان سی در ساخت مبلمان و به ویژه در حوزه ی منبت کاری می باشد چرا که برای برش هایی همچون چوب بسیار حساس می باشد.
از دیگر مزایای دستگاه cnc دقت بالا و کاهش خطاهای انسانی توسط اپراتور ها می باشد که این دلایل محبوبیت این دستگاه را بالا برده است.و در صنعت مبلمان جایگاهی ویژه پیدا کرده است و اکثرا برای ساخت مبلمان از این دستگاه استفاده می کنند.

حتما بخوانید :   خرید دستگاه CNC

معرفی دستگاه :

برای مثال می توان به دستگاه سی ان سی دارای اسپیندل ۳ kw مجهز به نرم افزار artcam اشاره کرد.
این مدل از دستگاه یکی از بهترین و دقیق ترین گزینه ها برای برش چوب است.

شرکت بزرگ سیمای شهر یکی از بهترین و بزرگترین فروشندگان دستگاه سی ان سی به همراه خدمات پس از فروش می باشد.
این مجموعه توانسته با بهره مندی از دستگاه های با کیفیت و متنوع و همچنین نیروی فنی با تجربه و کار بلد، بهترین دستگاهها و خدمات را به مشتریان در این حوزه ارائه نماید.
علاوه بر این دستگاه مجموعه ی ما یکی از بزرگترین ارائه دهندگان دستگاه چاپ بنر و لیزر می باشد و سابقه ای درخشان در این حوزه دارد.
اگر شما قبلا از شرکت دیگری خریداری کرده باشید به خوبی تفاوت مجموعه ی ما با سایر رقبا را لمس خواهید کرد.

مارا به اشتراک بگذارید :

دیدگاه خود را بنویسید